Smycken Ringar
1285158
Ring 18K vitguld 7 briljanter ca 0,40 ct totalt, storlek ca 15,75/49
Ring 18k vitguld 7 briljanter ca 0,40 ct totalt, storlek ca 15,75/49.

Total vikt 4,7 g.

Slitage. Repor. Nagg. Gäller ringskena.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
3 000 SEK