Sven-ÅkeCarlsson, vas, signerad och daterad TRANSJÖ, 92 glas
Blå färg med toner av röd och vit. Signerad "S.Å Karlsson Transjö 92. unik" Höjd ca 35 cm, bredd upptill ca 17 cm.
Smärre slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10