Carl Johan Trygg, träskulpturer, 4 st, två signerade och daterade 1918.
Höjd 22-26 cm.
Smärre slitage. Två saknar sin fotplatta. Ena med smärre lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK