Stomme av teak. Skivor fanerade med teak. Bredd 85 cm, längd totalt 166 cm, höjd 73 cm.
Slitage. Fläckar. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10