Jan Svenungsson, olja på pannå, signerad Svenungsson och daterad Berlin -95 a tergo.
"Test 91". 48 x 38 cm.
Proveniens
Björn Springfeldt Family Collection, Stockholm
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK