"Stockholm", ur serien "Quality of Stockholm". Lackerad stomme. Glasade sidor och dörrar. Två skåp med bakomvarande hyllplan. En låda. Längd 75, bredd 41, höjd 186 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Belysning ej funktionstestad. Möjligen senare knoppar.