Ek. Skiva av mönstrade kakelplattor. Låda i sarg. Längd 133, bredd 87, höjd 77 cm.
Slitage. Fläckar. Krackelyr. Nagg. Missfärgad. Sprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10