1297605

Spegellampetter, ett par, "Regnaholm", IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal.

Spegellampetter, ett par, "regnaholm", ikea:s 1700-talsserie, 1990-tal.

Förgyllt trä, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing. Brännmärkt. Höjd 58, bredd 16 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK