Marc Chagall Lithographe III-IV samt Miro Lithographe II, konstböcker, 3 st, utgivna av André Sauret/Maeght.
Kompletta med sina färglitografier. Utgivna av André Sauret/Maeght. 33 x 26 cm.
Slitage. Ej fullständigt genomgångna
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK