Wilke Adolfsson, vas, graal, signerad och numrerad.
I blått samt bärnstenstonat glas. Höjd 27 cm, diameter 26 cm. Signerad: "Wilke Adolfsson -87-0075."
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK