Fanerade med ek. Spegel med flätad rotting, lampa samt tre knoppar. Bredd 90 cm, höjd 112 cm. Byrå med tre lådor samt skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Dekor av flätad rotting. Bredd 90 cm, djup 35 cm, höjd 70 cm.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.