Konst Contemporary
1298343

Fredrik Wretman

(Sverige, Född 1953)
Fredrik wretman, olja/blandteknik på plåt, signerad fredrik wretman och daterad 86 à tergo.

Fredrik Wretman, olja/blandteknik på plåt, signerad Fredrik Wretman och daterad 86 à tergo.

Utan titel. 180 x 125 cm.

Smärre färgbortfall.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
12 000 SEK