1298613

Kandelabrar, ett par, tenn, L & L Svenskt Tenn, 1938

Kandelabrar, ett par, tenn, l & l svenskt tenn, 1938.

För tre ljus. Höjd 14,5 cm.

Smärre slitage. Repor.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
2 500 SEK