Bronserad ram med krönande fruktskål. För två ljus med armar av mässing. 66 x 60 cm.
Slitage. Krön med sprickor och skador. Anlupet glas. Renoverad och kompletterad med senare glas. En ljusarm med lös manschett.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10