Internationa Watch Co./IWC, Schaffhausen, fickur, 51 mm.

18K guldboett, innerboett i metall, pleksiglas, ankargång, kedja i 14K guld.
Boett nr 1377066
Boett signerad International Watch Co., Swiss.
Urverkets nr 725337, H6
Urverket märkt IWC.
Total vikt 118 g.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Gravyr. Smärre slitage.

Utropspris
1 700 EUR