Ateljé Stigbert

(Sverige, Grundat 1940)
Ateljé Stigbert
(Sverige, Grundat 1940)

Ateljé Stigbert, hänge, silver med bergkristall ca 25x20m mm, Stockholm 1942, total längd ca 58 cm

Kedja av smala silver stavar. Går ej att montera av - möjligt om ögla förminskas på låset.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
3 000 SEK