130115

IKON, troligen Ryssland 18/1900-tal.

Ikon, troligen ryssland 18/1900-tal.

Bildserie med bebådelsen, Jesu födelse och liv, träpannå 35 x 30.

Slitage, smärre skador och färgbortfall.

Utropspris
2 000 SEK