Oris, Artelier Complication, armbandsur, 38 mm.

Stål, automatisk, safirglas, dag, datum, månad, månfas, gummiband, 2010-tal.

Caliber 581, Referensnr. 7554A, Serienr. 25-52144.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
8 000 SEK