CG Hallberg bestick silver 44 dlr Prins Albert Stockholm 1950-tal
Bestående av;
8 knivar, längd 21,5 cm,
8 knivar, längd 18 cm,
4 smörknivar,
8 gafflar, längd 17,5 cm,
8 skedar, längd 18,5 cm,
8 skedar, längd 10,5 cm.
Total vikt ca 2140 gram
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.