Georg Jensen armband och halsband sterling silver och 18K guld, nr 394

Total vikt ca 112 g. Längd och bredd ca 43 x 1,5 cm och 18 x 1,5 cm.

Anlupen. Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
8 000 SEK