Mörkbetsat trä skuren dekor, front med två dörrar varav den ena är en vikdörr, nedtill låda, 140x52x210 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10