Bestående av; 6 öl/grogg, 11 vitvin, 12 rödvin, 12 sherry, 10 starkvin, 11 likör, 12 snaps, 12 whisky/selter, 11 selter, 4 små fat 1 karaff.
Bruksslitage. Repor. Obetydligt nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10