Kandelabrar, ett par, omkring år 1900. Troligen Frankrike.

Kandelabrar av mässing och ek. För sju ljus vardera. Höjd 77 cm vardera.

Slitage och smärre lagningar. Några skruvar kompletterade.

Utropspris
10 000 SEK