1309745

Alvar Aalto

(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, vas, glas, "savoy" signerad alvar aalto - 3030.

Alvar Aalto, vas, glas, "Savoy" signerad Alvar Aalto - 3030.

Vitt underfång. Höjd 16 cm.

Repor.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
250 EUR