Smycken Armband
1310383

Jarl Sandin armband 18k guld med en rund briljantslipad diamant ca 0.03 ct

Jarl sandin armband 18k guld med en rund briljantslipad diamant ca 0.03 ct.

längd ca 19.5 cm, totalvikt 49 g. Stämplad JSS, Göteborg 1999.

Lätt bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
23 000 SEK