Stomme av metall, skiva av sten, 175x46x94 cm (ställningen utan skiva 160x48x90 cm)
Bruksslitage. Färgbortfall. Fläckar. Repor. Nagg. Märken. ej ursprunglig skiva
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10