Hylla fanerad med mahogny med förgyllda beslag. Tre flyttbara hyllplan. Bredd 124, djup 35, höjd 155 cm.
Fanerskador. Slitage. Lös kolonn.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10