Väska i canvas med detaljer i läder. Avtagbar och justerbar axelrem. Två ytterfickor. Invändigt fodrad. Tre innerfickor, en försedd med dragkedja. Märkt "BURBERRY", "made in italy" samt numrerad.
Ca 32 cm x 30 cm
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.