vikt ca 0.80 ct kvalitet ca H vs samt bruna och vita runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 1.20 ct, bredd 7 - 12 mm, storlek 17.50/55, totalvikt 11 g. Signerad Bernt Högkvist och med svenska stämplar.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor