Konst Fotografi
1315436

Jenni Porkka

(Sverige, Född 1985)
Jenni porkka, c-print på kapaskiva, signerad och numrerad 14/100, 2020 a tergo.

Jenni Porkka, c-print på kapaskiva, signerad och numrerad 14/100, 2020 a tergo.

"Fleur". 59 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK