18K vitguld. Stämplad CFC, Carlman Aktiebolag Hovjuv, Stockholm 1970. Diamanter totalt ca 0,20 ct. Diameter pärla ca 10 mm. Storlek 17,75/55,5. Vikt 6 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.