Åke E:son Lindman, silvergelatinfotografi, signerad och daterad 2020.
"Petra Jordanien" från serien "Pure Architecture". Negativ från 2005, tillverkad 2020. Unik. I. 49 x 39.5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK