Belysning Bordslampor
1317711

Bordslampa, porslin, troligen Tyskland, tidigt 1900-tal.

Bordslampa, porslin, troligen tyskland, tidigt 1900-tal.

Tre dansöser. Handmålad dekor av rosor. Tre ljuspunkter. Höjd 92 cm.

Ej funktionstestad. Skador. Nagg.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK