Signerad Orrefors 100 år expo 5091 21 200 Per Sundberg 1998. Etikettmärkt Orrefors. Organisk form. Höjd 12 cm.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10