Runt bord på tredelad centralfot. Fanerat med mahogny. Tre iläggsskivor. Diameter 128, höjd 76, total längd 278 cm.
Renoverad. Smärre slitage. Fanerskador. Skador på utragslister.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10