Bestående av; 1 kakfat modellnr 1022 1 skål på fot modellnr 511 (2:ra sort, mindre nagg) 2 ljusstakar, modellnr 1138 12 assietter modellnr 1087 11 kaffekoppar med 12 fat modellnr 1035
Bruksslitage. Andrasortering. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10