totalvikt ca 2.75 ct, mått 50 X 40 mm, totalvikt 11 g. Anpassat etui medföljer.
Broschen är renoverad och med senare fattningar. Lagningar. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10