Fanerat med mahogny. Skåp med låd- och hyllinredning. Två lådor med räfflad front. Ben i betsad bok. Etikettmärkt. Bredd 121, djup 46, höjd 159 cm. Nyckel finns.
Repor. Märken. Krackelyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.