Smycken Armband
1321858

Armband, 14K guld. Importstämplat Kultakönni, Helsingfors 1970.

Armband, 14k guld. importstämplat kultakönni, helsingfors 1970.

Längd 18,5 cm.
Bredd 22 mm.
Vikt 100,2 g.

Smärre slitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
3 200 EUR