Bvlgari, "Isabella Rosselini", väska

Väska i läder med detaljer i guldfärgad metall. Justerbar axelrem. Invändigt två fack samt tre innerfickor, en försedd med dragkedja. En ytterficka på baksidan. Märkt "BVLGARI MADE IN ITALY" samt numrerad. Dustbag.
Ca 30 cm x 18 cm x 9 cm

Smärre slitage. Helhetsintrycket är mycket gott.

Utropspris
800 EUR