Svart och rött skinn med dekor av stjärnor. Axelrem. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med gragkedja. Märkt "GIVENCHY MADE IUN ITALY" och numrerad. 33 x 26 x 18 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.