Skrivbord fanerat med mahogny. Delvis klädd skiva. Mässingslister och -beslag. Två lådor. Bredd 100, djup 65, height 76 cm. Nyckel finns.
Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10