Ek. Skuren dekor. Skåp samt låda. Tudelat samt klädstång. Bredd 123, djup 60, höjd 176 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Nagg. Torrsprickor. Hyllplan saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10