Fanerat med lövträ. Uppfällbar spegel. Två blindlådor i sargen. En utdragbar låda. Två lock med underliggande förvaringsdel på bordsskivan. Bredd 76, djup 44, höjd 73 cm.
Smärre slitage. Märken och repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.