Vitemaljerat malteserkors med kronor i korsvinklarna, blåemaljerad mitt med texten "Nescit Occasum". Svart band. Stämplad Stockholm, otydlig årsstämpel. Korsets bredd ca 4 cm. Totalvikt 15 gram. Med etui
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.