Bemålat, skuren dekor, front med tre dörrar, nedtill låda, 180x52x210 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Senare målning. Smärre slitage. Lukt. Höger lås ej i funktion samt trög dörr (dörr öppen)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10