20 skedar, 11,5 cm. 12 gafflar, 17,8 cm. 12 skedar, 17,8 cm. 12 gafflar, 14,5 cm. 12 knivar, 21 cm. Total vikt ca 2500 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10