Bronserat, förgyllt och patinerat bord med skuren dekor och pastellage. Kopplade ben med spiralskärning. Skiva av kalksten. Längd 87, bredd 52, höjd 75 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.