Rey Urban, armring, silver med två kläppar varav en med bärnsten.
Hamrad yta. Signerad Rey Urban, stämplad RU, Stockholm 1957. Innerdiameter ca 5,5 cm. Vikt 26 gram
Bruksslitage. Små nagg på bärnsten
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK