Bord med två slag, enkla grindar. Låda i sargen. Längd 46- 134, bredd 102, höjd 76 cm.
Gångjärn något lösa. Slitage. Märken. Fläckar. Lagning. Torrsprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10